Mazlík

Bederní nahřívací polštářek se snímatelným pratelným potahem ze 100% bavlny je vyplněn špaldou .Díky této náplni vydrží po nahřátí až 3h teplý.Oceníte při nachlazení, bolestech zad, k prohřátí ledvin,zklidnění, uleví bolestivým kloubům a problémům s krční páteří. Polštářek má prodloužený tvar pro část beder.

 • 1
  ŽIVOTNOST 10 let
  podmínka umět nahřívat v mikrovlnce
 • 2
  Bezkonkurenční výhřevnost
  můžete porovnat s jinými náplněmi
 • 3
  Ruční práce
  s láskou šité
 • 4
  Česká bavlna
  Czech made
 • 5
  Skvělá cena
  kvalitní výrobek

MÁTE BOLESTI A JE VÁM STÁLE ZIMA     JSEM TU  MAZLÍK

Bederní nahřívací polštářek se snímatelným pratelným potahem ze 100% bavlny je vyplněn špaldou .Díky této náplni vydrží po nahřátí až 3h teplý.Oceníte při nachlazení, bolestech zad, k prohřátí ledvin,zklidnění, uleví bolestivým kloubům a problémům s krční páteří,
Polštářek má prodloužený tvar pro část beder. Podrobný návod , jak nahřát  ,najdete u polštářku.

Možnost v různých barvách a vzorech

Cena s DPH:

Nemoc neexistuje-zdraví je pojem.

Usilujme o harmonii a nezůstávejme v disharmonii.

Polštářek velice doporučuji,používám jej již 12 roků.Původní jsem po 10 letech vyhodila, když se mi náplnˇzdála připálená.Občas někdo z rodiny špatně vložil do mikrovlnky a vypadalo to, že se peče kuře.Vždy to ovšem vyčuchlo. No po tolika letech se mi zdálo , že mám nárok na jiný -novější motiv.Původní se šily kárované a dnes veselejší, protože si je zamilovaly děti. Máme doma 3-bohužel pouze 1 je originální MAZLÍK.Jeden jsem dostala, kde jsou přidány i slupky-pohanka, navíc se přesýpá a další jsme zkusili koupit v obchoďáku-byl levnější. Takže znovu objednávám zaručeného mazlíka s originální náplní a prošitý na 3 díly.Není dobré šetřit, utratíte více-poznala jsem to sama.
Martinaprodavačka
Jsem velice ráda, že jsem Vás znovu našla a máte stále tyto polštářky.Celý den sháním v obchodech i na internetu nahřívací polštářek, který vydrží delší dobu, než 5 minut tepla.Nechápu, co to v obchodech prodávají. Jen aby výrobek byl ještě za 5 let.
J.Kadlecová
Při nachlazení si nedovedu představit léčbu bez mazlíka. Nahřátí ledvin a průdušek.Jinak se z nemocí nedostaneme. Využívají všechny moje děti i já sama.2 polštářky nám doma nestačí. Nejlépe mít každý svůj.
M.Chytkovámaminka 3 chlapců