Služby

„Prevence a předcházení nemocem
je cílem mojí činnosti."

Dana Švestková

PRÁVĚ VYŠLO!!!!!

Jak si udržet harmonii ve              svém životě

Milá přítelkyně, zjistila jsem, že by se ti opravdu hodilo, kdybys při své péči o zdraví měla ucelený přehled jednoduchých postupů a doporučení. Vím, že není snadné je sestavit, ale protože jsem zjistila, jak na to, ráda bych Tě je naučila.

Jak si vytváříme nemoc

Jak si vytváříme nemoc a
kdo nám v tom pomáhá

Milá přítelkyně, zjistila jsem, že by se ti opravdu hodilo, kdybys při své péči o zdraví měla ucelený přehled jednoduchých postupů a doporučení. Vím, že není snadné je sestavit, ale protože jsem zjistila, jak na to, ráda bych Tě je naučila.

Komplexní terapie

Celostní přístup ke klientovi s jeho individuálními potřebami.

Hodinová terapie s doporučením , jak zvládnout svoje problémy.

Diagnostika Kvantovým magnetickým analyzátorem

Diagnostika přístrojem pracuje na principu měření vyzařované síly magnetického pole člověka.  Japonský lékař Kyoiči Nakagawa popsal tzv. syndrom nedostatečného magnetického pole. V rámci tohoto syndromu jsou popisovány obtíže, které nazýváme jako civilizační choroby (Bolesti zad, kloubů, hlavy, nespavost…). Zjištěním nedostatku v  interních, kosterních, imunitních a dalších systémech těla, předejme vážným poškozením organismu.

Produkty pro obnovení a udržení zdraví ENERGY

Energy je česká společnost, která je průkopníkem alternativní medicíny. Filozofie firmy je založená na celostním přístupu k člověku a chápe tělo i mysl jako propojené součásti jednoho energetického systému. Důraz klademe tedy nejen na prevenci jednotlivých zdravotních problémů, ale snažíme se zaměřit pozornost každého klienta do jeho vlastního středu.

Výrobky i vstup do Klubu ENERGY, můžete zakoupit v KONZULTAČNÍM CENTRU TASOV-PORADNA REVITÉ

     Vybrat si můžete z celé řady náhrdelníků, jak jemných, tak velmi nápadných , které jsou nejvhodnějším doplňkem dekoltu večerních či letních šatů, svetříků, halenek. 
Velkou oblibu si získaly nejrůznější Energetix náramky,( ať už elastické nebo pevné ), nejen díky své kráse a praktičnosti, ale samozřejmě i díky zabudovaným magentům.

Produkty Energetix

O existenci magnetoterapie vím již několik let. Poprvé jsem se setkala s magnetickým srdíčkem asi před třemi lety u mé kamarádky, která ho používala na zmírnění bolestí v podbřišku při menses. Začala jsem se zajímat o možnostech jeho využití a zalíbilo se mi natolik, že jsem si ho pořídila. Od té doby si přikládám srdíčko vždy podle potřeby na bolestivou oblast, nejčastěji při bolestech hlavy. Sama jsem si vyzkoušela, že dokáže zmírnit velmi silnou bolest a bolest o nižší intenzitě dokáže utišit úplně.   Stále využívám účinků srdíčka i pro své blízké. Přikládám si srdíčko vždy při bolesti na různá místa.

Nově jsem si pořídila magnetickou tyčinku, chválím hlavně její schopnost snížení tvrdosti vody a především lahodná chuť zmagnetizované vody. Takže když pominu možné blahodárné účinky zmagnetizované vody, pak musím ocenit dobrý chuťový prožitek, za který firmě Energetix děkuji.

Semináře

„Své dovednosti s láskou předávám dál všem, kteří o to projeví zájem."

Pořádám jednodenní semináře, kurzy a víkendové pobyty.

Načerpejte energii , inspiraci a nové dovednosti......

 

Zpěv a taneční kreace

KONZULTACE

time-2387976_1920

Toto je nejvhodnější čas na  telefonickou konzultaci .Zpoplatněno podle délky a domluvě s dotazujícím .

Emailová konzultace -1 email-50,-Kč.