Konzultace a výrobky Energy

ENERGY je výhradně česká společnost. Založena v polovině devadesátých let. Prostřednictvím vlastních produktů je průkopníkem alternativní medicíny nejen v Česku, ale i jinde ve světě. Získala si pevné místo na trhu i v oblasti odborné veřejnosti.

Filozofie firmy Energy je založená na celostním přístupu k člověku a chápe tělo i mysl jako propojené součásti jednoho energetického systému. Optimální spolupráce obojího je pak základním předpokladem zdraví celého organismu.

Důraz klademe tedy nejen na prevenci jednotlivých zdravotních problémů, ale snažíme se zaměřit pozornost každého klienta do jeho vlastního středu.

Vyčisti své tělo

Humátové přípravky

Humátové přípravky na vnitřní a vnější používání obsahují výtažky z rašeliny, tzv. humáty, které mají významný vliv na očistu organismu. Umí si poradit s řadou mutagenů, jako jsou různé druhy záření, látky vznikající při spalování včetně kouření, chemikálie, léčiva, některé nebezpečné viry... Humáty na sebe vážou těžké kovy, toxiny, látky organického i anorganického původu, které bez rizika pro organismus vyloučí z těla ven. Ochraňují především střeva a brání průniku škodlivin do krevního oběhu. Mají výrazné antioxidační schopnosti, donutí “vyhasnout” volné radikály. Huminové látky patří mezi silné imunomodulátory se širokým ochranným efektem. 

Bebarova-smutna-v10.jpg herečka

Herečka Tereza Bebarová říká: “Snažím se o zdraví pečovat – vyplácí se to”

Na televizních obrazovkách, prknech, která znamenají svět – konkrétně v pražském Divadle Na Fidlovačce, i v dabingovém studiu se pohybuje mladá a talentovaná herečka Tereza Bebarová jako doma. Díky divácky úspěšnému seriálu Ulice si ji řada lidí vybaví nejdříve jako Ukrajinku Světlanu, kterou hraje velmi přesvědčivě. Dokonce jí někteří nechtějí věřit, že není cizinka… Svůj hlas propůjčila Angelině Jolie a za svoji nejmilejší roli Fanny v muzikálu Funny Girl dostala v roce 2005 Cenu Thálie. Se společností Energy se její cesty potkaly ve chvíli, kdy se začala sama aktivně zajímat o své zdraví.

Kdybyste si musela vybrat mezi divadlem, filmem, seriálem a dabingem, co by vyhrálo?

Když jsem v létě točila film, tak jsem si libovala, že by mi vůbec nevadilo jenom filmovat. Ale je to jako se vším ostatním. Když je něčeho moc, taky vás to časem přestane bavit. Takže ideál je od všeho trochu a prostřídávat to…

A co je z toho pro vás naopak nejtěžší?

Jak kdy, jak co a jak s kým… Divadlo je asi nejnáročnější na čas a energii, ale vážně strašně záleží na okolnostech. Když se sejdete s dobrou partou lidí a baví vás to, tak to ani nevnímáte jako práci.

Umíte si sebe představit i v jiné profesi než herecké?

Ještě před několika lety bych vám odpověděla, že vůbec, ale změnila jsem názor. Naopak vítám jakékoli nahlédnutí do jiného oboru, člověku to otevře jiný pohled na život.

Patříte k lidem ochotným udělat něco vědomě pro své zdraví? Ne každý se třeba dokáže zříci běžného způsobu stravování...

No, v tom u sebe sleduji docela pokrok, protože jako malá jsem jedla špatně a většinu mé stravy tvořily jen rohlíky s máslem a mléko. Nic moc jiného jsem jíst nechtěla. Pravda je, že jsem byla pořád nemocná a dlouho jsem špatné stravovací návyky odbourávala. Dneska si nemůžu vynachválit, jak dobře jíme, děláme si ovocné a zeleninové šťávy, saláty, vaříme mezinárodní jídla a vůbec se snažíme o zdraví pečovat – vyplácí se to…

Dáte tedy na prevenci? Většina lidí vyhledá lékaře, až když už je jim opravdu úzko.

Já k doktorům nechodím moc ráda, a to proti nim osobně nic nemám. Prostě se snažím být zdravá, abych nebyla nemocná…

Užíváte produkty Energy. Jaké obtíže Vám pomohly vyřešit?

Sháněli jsme s přítelem nějaký kvalitní stravní doplněk obsahující minerály a na internetu jsme našli Fytomineral od firmy Energy. A shodou okolností vaše produkty prodává paní Vlasta Málková v Konzultačním centru Energy (obchůdek Čarovné bylinky) v sousední vesnici Psáry – Dolní Jirčany. Zásobuje nás vším možným z nabídky Energy dodnes. Od té doby jsem nebyla nemocná, mám kvalitní nehty a vůbec se cítím celkově dobře…

Důvěřujete alternativě víc než klasickým lékům?

Přírodní produkty jsou mi sympatičtější, mám s nimi dobrou zkušenost, nemají vedlejší účinky, jsou dobré jako prevence a nutí vás o svém životním stylu trochu přemýšlet. Ale klasické léky zarputile neodmítám. Jen se snažím minimalizovat jejich užívání.

Sportujete?

Rekreačně a nenásilně. Snažím se, aby to byl spíš aktivní odpočinek. Baví mě kolečkové brusle, plavání, badminton, lyže a kolo.

Myslíte, že svůj život si tvoříme sami svými myšlenkami, nebo věříte na náhodu a osud?

Zdá se mi, že obojí je pravda. Myšlenky mi zatím dokázaly jak negativně, tak pozitivně ovlivnit život a na druhou stranu cítím, že je kolikrát dobré nechat věci osudu, že je to stejně nějak dané… takže “Bůh ví”…

Získala jste řadu velkých ocenění – Cenu Thálie, Cenu Františka Filipovského za dabing a Televizní objev roku. Je nějaký cíl, kterého byste chtěla dál dosáhnout?

Už jsem to psala do nějakého časopisu, tak to zopakuji: Být duchovně vyspělou miliardářkou.

 

 

Kde získat produkty a informace?

Energy klientům nabízí nejen produkty, ale i rozmanitou paletu služeb v podobě odborné poradenské činnosti, přednášek i osobního růstu. Možnost sebevzdělávání završuje Univerzita Energy, která nabízí uchazečům ucelenou nabídku seminářů z oboru alternativní medicíny, obchodních dovedností, práce s EAV a emoční inteligence. Po vstupu pak Energy svým členům nabízí nejen zvýhodněné ceny, ale také individuální přístup a možnost diagnostiky pomocí přístroje Supertronic, založeného na principu EAV. 

Výrobky i vstup do Klubu ENERGY, můžete zakoupit v KONZULTAČNÍM CENTRU TASOV-PORADNA REVITÉ

Celoroční akce

My green life

z nejčistších zdrojů na Zemi 
Tibet, Havaj, Peru, Tchaj-wan, Ekvádor, Kalifornie a Brazílie

Kvintesencí dnešní doby jsou bezesporu zelené potraviny, někdy označované jako superpotraviny. Pocházejí z čistě přírodních zdrojů s minimální mírou úpravy a jejich význam spočívá v obsahu rozmanitých nutričních prvků. Jsou zdrojem nezbytných vitaminů, minerálů, enzymů, antioxidantů, aminokyselin a dalších látek důležitých pro náš organismus.


"Díky Danušce, která mě seznámila s přípravky Energy, se cítím mnohem lépe. Působím jako externí trenérka ve fitness centru a věnuji se soutěžně silovému sportu. Tréninky jsou pro mě někdy náročnější, proto se neobejdu bez doplňků stravy, které však chci užívat jen přírodní a v nejlepší kvalitě. A to Energy naprosto splňuje. Oblíbila jsem si například bylinný koncentrát King Kong-je to pro mě takový přírodní doping, který mi pomáhá udržet se v kondici. 🙂 Dále pro sportovce důležitá kloubní výživa v podobě Skeletinu. Plus vidím také ve skvělém využití přípravků při detoxikaci organismu a v neposlední řadě nedám dopustit ani na úžasnou kosmetiku - od šamponů až po zubní pastu. Jednoduše vřele doporučuji!"
Denisa Polovátrenér fitnes

polovadenisa@gmail.com   FB stránky  Denisa Pólová 🙂

 První místo - Světového poháru v powerliftingu -za mrtvý tah - za juniorky.

Doporučím Vám produkt i na dálku

Co se dozvíte při konzultaci?

Přehlednost

Přehledný návod, jak udržovat harmonii ve svém životě

Jednoduchost

Jednoduché návody, které zvládnou i děti

Zkušenosti

Vlastní zkušenosti 20 leté praxe

Jak se po konzultaci cítí zákazníci?

Vážená paní Švestková, velice děkuji za Váš přístup, laskavost, pochopení a především pomoc, kterou jsem u Vás, po celých 15 let co k Vám docházím, vždy našla. Ještě větší dík však patří za pomoc a radu k mým nejmilovanějším nejmenším. Dcera je úžasná, chytrá, šikovná, pěkná holčička, která se však postupem doby začala do sebe uzavírat. Místo sebevědomého děvčete jsem doma nacházela bojácnou, ustaranou bytost, kterou ostatní děti snadno převálcovali. Děkuji, že dnes již mohu použít minulý čas, a že dcera je šťastná, spokojená a nebojí se toho, co život nese. Také velký dík od našeho miminka, protože po provedení všech úkonů, řádném promazání mastmi dle Vašeho návodu, miminko spinká klidně a my s ním  Těšíme se na příště…Marta
Marta maminka na MD
Vážená paní Švestková, taťkovi se test taky líbil a chtěl by vědět, jak se daná metoda jmenuje a mamka by se ráda zeptala, jestli se tak mohou testovat i děti .Já jsem z toho nadšená a děkuji, protože to jak vypadá moje zdraví je do značné míry Vaše zásluha. Předem děkuji za odpověď S přáním příjemného dne Hanka
Hanka klientka
Teto děkuji, bylo to úžasné....
Sofinka, 4 roky

Jaké produkty Vám mohu nabídnout?