Je důležité zavírat záchodové prkénko….

Vaše WC bude vždy čisté a svěže vonět. Jediné, co potřebujete, je toto:

Mimochodem víte, že při splachování WC splachujete všechny negativní energie- nejenom fyzický obsah střeva, ale také mentální odpad, který Vás trápí.

Je důležité zavírat záchodové prkénko.Naši předkové původně mívali WC:

  • na konci vesnice
  • na dvoře(suchý záchod),na pavlači-společný pro více rodin
  • na chodbě dále od ložnice a obytných prostor

 

 V současné době je módou budovat WC vedle ložnice.Velká chyba,co se týče energie a její ztráty.Zájemci mohou zjistit na stránkách o Feng shui.
Další nevýhoda -toaleta v koupelně….
Aspoň si můžete dopřát přírodní vůně, pokud máte toaletu v nepříliš vhodném sektoru-čtěte více:
Čištění WC je jednou z nejvíce nepříjemných prací, které musíme dělat i přesto, že je nemáme rádi. Je to však čas od času nutné.

Ale co kdybychom vám prozradili, že existuje jednodušší způsob, jak se to dá udělat než s tradičními chemickými čisticími prostředky?

Udržení svěží a čisté toalety je velmi důležité pro zdraví celé rodiny. S trikem, který vám dnes ukážeme, tuto domácí úkol hravě zvládnete.

Místo toho, abyste utráceli kopu peněz na drahé čisticí prostředky obsahující mnohé agresivní chemikálie, můžete si vyrobit domácí čisticí tablety do vašeho WC.

Jejich hlavní výhodou je, že neutralizují všechny pachy, odstraní bakterie a zanechají vaše WC nejen čisté, ale i voňavé.

Domácí čisticí tablety do WC

Pro výrobu domácích čisticích tablet na toaletu budete potřebovat následující ingredience:

  • 60 ml citrónové šťávy
  • 160 g jedlé sody
  • 1/2 lžíce octa
  • 1 lžíce peroxidu vodíku (3% z lékárny)
  • 15-20 kapek vonného oleje

postup

1. V malé misce smíchejte jedlou sodu s citrónovou šťávou (při míchání to může jemně pěnit). V jiné misce smíchejte ocet a peroxid vodíku a tuto směs přidejte k sodě a šťávě .

2. Následně přidejte vonný olej dle vlastního výběru pro osvěžující vůni.

3. Lžící odeberte část hmoty a vyformujte z ní několik tablety ve tvaru koule, které umístíte na papír, aby uschly. Bude to trvat nejméně 4 hodiny, ale nebojte se nechat je schnout i přes noc.

4. Když uschnou, uložte je do vzduchotěsné skleněné nádoby v blízkosti vašeho WC.

5. Pokaždé, když budete potřebovat vyčistit vaši záchodovou mísu, hoďte do ní jednu tabletu. Dělejte tak 2 až 3 krát týdně.

závěr

Nyní už klidně můžete zapomenout na nepříjemné chemické čisticí prostředky a upřednostnit raději tyto vlastní přírodní čistící tablety, které zanechají vaše WC voňavé a čisté.

Můžete si do nich namíchat různé vonné oleje a tak získat stále novou vůni. Nevyčistí jen vodní kámen, ale také zničí všechny bakterie jiné patogenní, které se zvyknou v toaletě často vyskytovat.

 

  • Stav přihlášení