Aktuální energie? Jang, jang, pořád jang!

Aktuální energie? Jang, jang, pořád jang!

Jang trefí zase jang. Tím je v lidském těle zejména páteř, nohy, nervová soustava, srdce. No a nejvíc? Hlava ! Problém je, že v ČR je také jang. Co byste v některé asijské zemi, nebo dokonce i některé evropské zemi, ustáli na levé zadní, způsobuje v Česku potíž.

Příchod jara zaskočil nejen nás, ale také přírodu. ČR opět doplatilo na svoji harmonickou energetickou předurčenou v tvrdé konfrontaci s ostrým jangem, který představuje umělá družice Měsíc. Bohužel, značná část ovocných stromů během mrazu spojeného s jižní deklinací pomrzla.

Už je to docela bžunda sledovat. Už je to buď, anebo. Někdy už se cítím tak zbitej, že si říkám, do dalšího levlu asi beze mne, hoši! 🙂 No pak se vždy nějak zberchám.

Na Zemi doléhá velmi silná energie, předzvěst dalších dějů.

Ano, Vesmír na nás a s námi utahuje šrouby. Duchovní práce je přímo povinnost, jinak z toho nevyvázneme psychicky zdraví. 🙂 Začíná na nás být vyvíjen takový energetický a již i fyzický tlak, že ustát ho bude opravdu jenom pro pokročilé.

Co víc, tentokrát je ve hře již i velmi silný tlak na Zemi. Asi jste zaznamenali zemětřesení v blízkosti našeho území, v Rakousku 4,3 stupňů Richtera, ve Francii dokonce ještě o stupeň větší. To nevěští nic extra dobrého.

Je možné, že jde o důsledek průchodu kolem Marsu v lajně s destruktivním Saturnem, viz astronomická pozice včerejšího dne zde, kdy ten tlak potom může ještě koncem měsíce zesílit a vygradovat. V souvislosti s blížícím se úplňkem 21.5. to nechci ani moc domýšlet, je jediné štěstí, že v této době jsou deklinace rozhozeny, jinak bychom zřejmě čelili další katastrofě velikosti Fukujimy, spíše však větší.

Zajímavé je, že ta energie přichází až odpoledne, kolem druhé hodiny. Hovoří to jasně o směru, ze kterého přichází, nebo světle a jeho úhlu, během kterého přichází. Vrcholí to někdy západem Slunce kolem dvacáté hodiny, zklidňuje se to o něco kolem půlnoci, i když v podstatě již každá noc (jang) je utrpení.

Pokud bychom mluvili o nadobzoru, zjistíme, že dvojice Saturn a Mars vylézá nad jižní obzor až krátce před půlnocí, takže přímé záření nepřichází v úvahu.

 

Jang trefí zase jang. Tím je v lidském těle zejména páteř, nohy, nervová soustava, srdce. No a nejvíc? Hlava ! Problém je, že v ČR je také jang. Co byste v některé asijské zemi, nebo dokonce i některé evropské zemi, ustáli na levé zadní, způsobuje v Česku potíž.

Mezi jangový tok samozřejmě patří i internet, konec konců sama počítačová technika je jang jak prase. Takže sedět na lavici na zápraží, nebo třeba celý den masírovat své klienty (Miruško, zdravím!), je něco jiného, než sedět celý den u compu, to mi hlásíte mnozí.

Problém začíná být s bateriemi všeho druhu. Čím více energie ve vzduchu, tím rychleji se ty umělé vybíjejí. 🙂

Problémem je vysychání nejen planety, ale i lidských těl, už jsme o tom na OSUDu psali.

No, ale jsou samozřejmě i některé ty „konstruktivní“ projevy. To příjemné „ááááh“ a prohřívání kříže při vzestupování kundalini energie. Brnění dlaní a rukou, jak kdyby člověk byl pořád zapnutý na nějaký ten monočlánek. Hodně energie, nepotřeba jídla a spánku.

To celé znamená, že se náš osud stvořitelů stále přibližuje. Budeme mít každý to, co umíme, a co myslíme. Ale také to, co si zasloužíme. Instantní karma tady a teď. No není to paráda?

Jaké to asi bude denně 2 hodiny pracovat a 6 hodin meditovat, co myslíte? 🙂 Jinak to asi přežít moc nepůjde.

A jak se máte v současných energiích vy?

Zdroj:www.osud.cz

  • Stav přihlášení