Ganoderma lucidum ,,Duchovní potence“

 

 

Houba: Vyrobené z přírody, dokonalost- ORGANO™

Co když,můžeš dosáhnout potenciálně významných zdravotních výhod z tvrdé starobylé houby, která je přírodním lékem a vše, co musíš udělat je posypat trochou prášku vločky na snídani každé ráno? OK-je to prášek spór hub – něco trochu jiného. Udělal bys to?

Ale je tu něco opravdu zvláštního na směšně vypadající houbě, která je jádrem ORGANO™ doplňků. Zde je, jak se dostane z přírody pro Tebe…

Doručení houby

Centrálním ORGANO™ produktem je jedinečná a vzácná  houba Ganoderma. Po tisíce let Ganoderma lucidum byla uznána jako nejvyšší ze všech bylin, z hlediska zdravotních výhod. Čínské jméno pro Ganoderma („Lingzhi“) znamená „Duchovní potence“ a japonské jméno (populární ve Spojených státech) – Reishi – lze přeložit jako „Král bylin“. Mnoho starověkých civilizací používá houby na víc než jen jídlo. Věřili, že houby měly významné zdravotní výhody, a ukázalo se, že jsou správné.

Trochu více informací pro Tebe… rozmanitost Ganodermy lucidum, kde  jsou spory tak ceněné v Číně – pěstuje se uvnitř stromů. Pro silnou a čistou Ganodermu je důležité, být organicky pěstována. Můžete sklízet Ganodermu pomocí plastových sáčků – neorganizovaná možnost – ale je to mnohem méně účinné,kdy vzácné výtrusy se nemohou účinně rozmnožovat.

Naopak se organická Ganoderma nabízí pouze nejvyšší kvality – a k tomu ORGANO™ spolupracuje s největších certifikovanou plantáží Ganodermy na světě. Patentovaný proces pěstování a naše výrobní postupy jsou certifikovány.

Organo™ – známé již pro naše neuvěřitelné nápoje a osobní produkty  pro tělo– nabízí tyto čisté Ganoderma doplňky… od přírody

  1. Ganoderma Spore Powder používá ORGANO™ patentovanou technologii lámání  a využívá výhod neuvěřitelné spory této houby na vrcholu jejich účinnosti. V důsledku toho tyto spory jsou bohatší v přirozeně prospěšných sloučeninách – jako polysacharidy, triterpeny a selen – než samotné Ganoderma lucidum.  Je toto prémiový produkt pro ty, kteří mají cíl být na vrcholu dobrého zdraví.
  1. Ganoderma Lucidum Mycelium je sklizena z 18-denní Ganoderma lucidum houby. Jako výsledek tento doplněk nabízí přirozeně vysokou koncentraci důležitých stopových prvků a minerálního Germania, známé pro jejich antioxidační vlastnosti, stejně jako polysacharid beta glukan, který může pomoci stimulovat imunitní funkce.

 

  1.  Ganoderma Lucidum doplněk zachycuje výhody této neuvěřitelné houby, oslavován po staletí  v čínské bylinné medicíně. Dr. Lee Shi-Jean – nejproslulejší lékař čínské dynastie Ming-silně podpořil účinnost Ganodermy ve své slavné knize Velký lékopis

WeAreOrgano http://www.revitekava.organogold.com/cz-cs/beverages/

  • Stav přihlášení