Jak se zbavit nežádoucích energetických pout k jiným lidem

Jak se zbavit nežádoucích energetických pout k jiným lidem

Martijn de Zee,
 In5D.com

Už jste někdy cítili, jak vás nějaký člověk, s nímž jste už dávno neměli žádný skutečný vztah, přitahuje tak silně, že na něj musíte celý den myslet? Možná jste byli odpojeni na fyzické úrovni a na psychické snad také, ale vaše spojení na energetické úrovni přerušeno nebylo.

Mentální aspekt je lineární a nezabývá se nelineárními emocemi, které se obvykle nevědomě objevují v astrální rovině. Když se s někým setkáme, automaticky navážeme energetické spojení. Když se rozejdeme, spojení se automaticky přeruší. Máme-li při setkání s novým člověkem nějaký intuitivní pocit, je to proto, že naše astrální tělo komunikuje s aurou druhého člověka. Vznikne-li ve vašem astrálním těle pocit, že na vás dotyčný bude mít negativní vliv, projeví se to pocity nebo obrazovými vjemy, slovy jen stěží. Je proto pravda, že neumíme jasně vysvětlit, proč si od některých lidí držíme odstup. Když se ovšem rozhodneme tyto intuitivní rady ignorovat, bezpochyby přijde čas, kdy toho budeme litovat. Naše astrální tělo není vázané na čas tak jako to fyzické. Ono už vidělo a zakusilo, co bude výsledkem.

Když se setkáte s někým, s kým okamžitě pocítíte hluboké spojení, má to obvykle karmické příčiny. Jestliže jste spolu měli v některém z předchozích životů důvěrný, láskyplný vztah, jsou vaše energetické šňůry dosud spojeny a vedou rovnou do srdce. Automaticky se obnoví to samé energetické (karmické) nastavení. Dobrým příkladem je láska na první pohled.

Naučte se tedy důvěřovat svým intuitivním pocitům, protože mají velmi důležitou funkci chránit vás před situacemi, které neskončí dobře. Je velmi důležité přerušit po ukončení vztahu i zmíněné energetické šňůry na astrální úrovni. Kdyby na vás ten člověk stále obsesivně myslel a nemohl se zbavit myšlenek na vaši osobu, mohlo to na vás mít negativní vliv.

Výsledek obrázku pro cutting energetic connection

Nejlepší způsob, jak přerušit takové pouto, je vizualizovat si příslušnou „šňůru“ a akt jejího přeseknutí či přestřižení. Můžete k tomu použít nůžky nebo sekyru nebo nějaký jiný předmět, který je k tomu ve vašich očích vhodný. Vaše představy přerušení energetického spojení s někým jiným na astrální rovině skutečně fungují. Někdy budete při vizualizaci pociťovat určitý odpor k přerušení takového pouta, protože něco ve vás nebude zcela přesvědčeno, že je třeba dotyčného „vyříznout“ z vašeho života.

Výsledek obrázku pro cutting rope knife

Tato vnitřní neochota vám může způsobovat problémy, pokud jste stále navázáni na někoho, kdo vás na astrální rovině obtěžuje. Takto tomu člověku umožňujete, aby poutem manipuloval po svém – to proto, že k němu ještě stále něco cítíte. Nemusejí to být přímo romantické city; spojení může nadále fungovat i kvůli nenávisti a zášti.

Jedna moje dobrá přítelkyně a psycholožka se nemohla zbavit myšlenek na expartnera navzdory tomu, že už spolu patnáct let nebyli a ona několik let žila s jiným mužem. Bývalý přítel vůči ní stále pociťoval zášť kvůli tomu, že ho opustila, a ji zase trápil pocit viny. To je ideální recept na udržování nežádoucího astrálního spojení.

Domluvili jsme se spolu a já jsem ji provedl vizualizací přerušení energetického pouta. Získala tím pocit velké úlevy a osvobození. Potom si sama několikrát rituál zopakovala, dokud při přerušování pouta přestala pociťovat veškerý odpor.

Ať vám ten člověk udělal cokoli, je důležité poděkovat mu za učební lekce, které vám pomohl vstřebat. Pamatujte, že nenávist není k ničemu, jen posiluje energetické pouto. Vše, co jste se kvůli člověku, jehož teď nenávidíte, naučili, bylo nezbytné a vy jste se díky tomu stali tím, čím jste teď.

 

Zdroj

  • Stav přihlášení