ALERGIE

Regalen a Peralgin u alergií

Typicky jarní produkt je Regalen. Jeho užití je ale, jak známo, nesmírně univerzální a lze jej s výhodou používat při nejrůznějších potížích po celý rok. My se více zamyslíme nad jeho působením u alergií.

Alergie je přestřelená imunitní reakce. Ze situace, kdy se imunitní aparát setkal s nějakou látkou, kterou vyhodnotil jako nebezpečnou a toto setkání si zapamatoval, se poučil příliš. A pak tuto a všechny jí podobné látky likviduje s obrovskou razancí. Příznaky tohoto chybného nastavení dobře známe. Výtok z nosu, očí, nebo vyrážky, které příšerně svědí. Navíc je člověk celý v nepohodě, unavený a uškrábal by se.

CO S TÍM UDĚLÁ REGALEN?

Pročistí a podpoří hlavně játra, která mají hodně co říci k odstraňování škodlivin, usnadní proudění a postupně naučí tělo vypořádat se s věcmi přiměřeně. Totéž ale platí u psychiky. Ta má jednak obrovský vliv na rozvoj alergií, jednak se projevuje i jinými stavy. Regalen pomáhá hlavně při nepohodě, vznětlivosti, nesoustředěnosti a při vzdychání, spojeném s pocity stagnace čehosi uvnitř těla. Jeho užití je ještě daleko širší. Při léčbě lipomů, ale také obrn – například u obrny lícního nervu, která je nejčastější právě na jaře. Také se dá použít u bolestí v obličeji – bolestí trojklaného nervu. »

Pokud není člověk vysloveně nemocný a chce jen svůj organismus nastartovat před jarem, nechť sáhne právě po Regalenu. Sníží tak pravděpodobnost jarní únavy, rozběhne se ze zimy do léta v lepší pohodě. Při alergiích jej podáváme společně s Peralginem. Tento produkt je určen na zmírnění příznaků alergií. Sníží svědění v nose, v očích, zmenší vyměšování hlenu z nosu i slz z očí. Také dokáže ulevit při svědění těla. Lze jej použít jako doplněk léčby jarních smutků, dohromady s Regalenem podpoří v člověku chuť začít nový rok, využít šancí, které přinese.

Energy konzultace a výrobky

MUDr. Alexandra VOSÁTKOVÁ

  • Stav přihlášení